COVID 19: Přijali jsme patřičná opatření v souladu s nařízením vlády. JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI.

Služby pro klienty

Zaměřujeme se na prodej vozidel nezávislým dealerstvím, on-line portálům a dalším velkoobchodním prodejcům. Prodáváme ročně tisíce nových vozidel a pomáháme tím dealerstvím i importérům v optimalizaci jejich skladových zásob i splnění dlouhodobých cílů. Náš tým je rozdělen na specialisty pro jednotlivé značky, kteří se velice dobře orientují na trhu, znají nejnovější trendy a dokáží nabídnout zajímavé podmínky naše zákazníky.

Našim partnerům umíme nabídnout také výkup nových vozidel, pro které následně najdeme odbyt díky naší rozsáhlé prodejní síti. Zašlete nám své nabídky a rádi Vám dáme zpětnou vazbu.

Každý prodejce se čas od času dostane do situace, kdy je třeba proměnit své skladové zásoby rychle na peníze, ať vzhledem k množství splatných závazků nebo za účelem nákupu dalších atraktivních skladových vozidel. I v takové situace dokáže Select Automotive pomoci a můžete se nás s důvěrou obrátit.

Pro klienty zajišťujeme organizaci dopravy v rámci celé Evropy za velmi atraktivní ceny. Naše oddělení logistiky můžete kdykoliv kontaktovat a získat informace o aktuálním stavu přepravy Vašich vozidel. Samozřejmostí je pak včasné dodání odpovídajících dokumentů pro registraci vozidla. Naši přepravci vždy disponují odpovídajícím pojištěním přepravovaného zboží.

Díky našim letitým zkušenostem se na nás můžete s důvěrou obrátit a prodiskutovat s námi Vaší prodejní strategii a nejnovější trendy na trhu v oblasti osobní automobilové přepravy.

 

Naším cílem je přirozeně maximální spokojenost zákazníků, protože jen tak jsme schopni zachovat si dobrou pověst a získat další klienty díky Vašemu doporučení. Záleží nám na tom, aby komunikace s námi byla pro Vás rychlá a co nejpříjemnější a nabídli jsme Vám vozidla přesně dle Vašich požadavků a za co nejvýhodnější cenu.

Prodej vozidel je možný v EUR nebo CZK, dle Vašich preferencí.
Naše kanceláře se v současné době nacházejí v Praze, Bukurešti, Varšavě a Düsseldorfu.

CRM (Customer Relationship Management)

Pro provoz naší společnosti jsme vyvinuli robustní CRM systém, díky kterému každý rok zvládneme zobchodovat několik tisíc vozidel. Patří mezi hlavní devizy naší společnosti a pro naše stále klienty představuje záruku neustále aktuálních informací, zajištění hladké přepravy vozidel a včasného dodání všech dokumentů. Každý obchodní případ je proveden předem nastaveným procesem, který je zárukou spokojenosti pro obě dvě smluvní strany.

Záruka

Všechny prémiové značky vozidel dnes nabízejí tzv. celoevropskou záruku. V případě poruchy máte možnost reklamovat vůz v kterémkoliv z autorizovaných servisních partnerů jednotlivých značek v celé Evropě.

Zašlete nám poptávku

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.