COVID 19: Přijali jsme patřičná opatření v souladu s nařízením vlády. JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI.

O společnosti

Naše firma byla založena v roce 2012 a stala se součástí mezinárodní sítě firem SELECT AUTOMOTIVE obchodující s novými automobily na evropském a celosvětovém trhu.

Zaměřujeme se na prodej vozidel nezávislým dealerstvím, on-line portálům a dalším velkoobchodním prodejcům. Nezabýváme se prodejem ani dovozem ojetých automobilů. Neprodáváme vozidla koncovým uživatelům.

Výhodou internetového prodeje automobilů jsou nízké náklady na provoz a distribuci vozidel a na marketing ve srovnání s tradičními autosalony. Díky tomu jsme schopni tyto nízké náklady promítnout ve formě minimální marže do ceny. Vzhledem k tomu, že naše síť prodává několik tisíců vozidel ročně, jsme schopni dosáhnout bezkonkurenčních cen při prodeji vozidel.

Pomáháme tak s odbytem vozidel jednotlivým dealerstvím, importérům a ostatním našim partnerům. Vyhledáváme příležitosti na trhu díky svým dlouhodobým zkušenostem, renomé, obchodní síti, finanční stabilitě a optimalizaci vnitřních procesů.

Naše práce spočívá v neustálém sledování měnícího se automobilového trhu a kurzu jednotlivých měn, čímž optimalizujeme cenu při nákupu vozidel v jednotlivých zemích Evropské unie.

Zašlete nám poptávku

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.