background
background
background
page icon
KONFIGURÁTOR
line
Nastavte si nový vůz přesně podle Vašich představ.
POSTUP PŘI NÁKUPU VOZU
Váš nový vůz značky si můžete nakonfigurovat na stránkách www.landrover.cz. Konfiguraci si uložte do souboru PDF a odešlete nám ji mailem na adresu info@select-automotive.cz. Po obdržení poptávky Vás budeme do 24 hodin kontaktovat a zpracujeme Vám cenovou nabídku na Vámi poptávanou konfiguraci vozidla. U vozidel značky Land Rover platí tento postup při zadání vozidla do výroby:

1. Podpis plné moci pro objednání vozidla u našeho smluvního autorizovaného prodejce Vaším jménem dle Vámi předem odsouhlasené cenové nabídky.

2. Zaslaní naskenového občasnkého průkazu zákazníka, případně rověž výpisu z obchodního rejstříku v případě nákupu právnickou osobou.

3. Select Automotive s.r.o. zařídí předání těchto údajů našemu smluvnímu autorizovanému prodejci.

4. Zákazník obdrží zálohovou fakturu od autorizovaného prodejce ve výši 10% z ceny vozu, kterou musí do 14 dnů uhradit.

5. Po úhradě zálohy bude vůz zadán do výroby a bude potvrzeno datum dodání vozu.

6. Po dodání vozidla k autorizovanému prodejci obdržíte od něj konečnou fakturu, po jejímž uhrazení bude vůz připraven k vyzvednutí, případně  k přepravě do ČR. Samostatně bude vystavena faktura za kauci na úhradu DPH ve výší 21% z ceny vozidla. Tato kauce bude vrácena na Váš účet poté, co od Vás obdržíme kopii registrace vozidla v ČR.
V případě, že budete požadovat doručení vozidla do ČR, zajistíme jeho přepravu (samozřejmě odtahovou službou s odpovídajícím pojištěním) za 8.000 Kč (bez DPH). Doprava bude vyúčtována po dodání vozu do ČR a předání zákazníkovi.

Pokud máte zájem o dodání nového vozu ihned z nabídky skladových vozů, zašlete nám své požadavky e-mailem na adresu barta@select-automotive.cz a pokusíme se Vám najít vůz, který nejvíce odpovídá Vaší představě (máme možnost vybírat ze stovek vozidel na skladě Land Rover v Německu). Sleva na skladové vozy je identitcká jako  v případě zadání nového vozu do výroby.