background
background
background
page icon
O NÁS
line
Naše firma je českou pobočkou
nadnárodní evropské sítě zabývající
se prodejem nových automobilů
koncovým zákazníkům
za bezkonkurenční ceny.
HISTORIE FIRMY
Společnost Select Automotive GmbH byla založena týmem lidí, kteří mají více než 15 let praxe v automobilovém obchodě, včetně 10 let řízení autorizovaných dealerství Land Rover na několika místech v Německu. V současné době působí na trhu již 11 let a během této doby prodala několik tisíc nových vozidel. Naší inzerci naleznete na stránkách mobile.de, kde inzerujeme jako společnost Select Automotive a od letošního roku rovněž pod značkou Neuwagen24.de. Tato obchodní značka  je zaměřená rovněž na vozidla nižší a střední třídy a provozujeme zde funkční konfigurátor pro cca 30 značek osobních automobilů, který svými funkcemi a inteligencí nemá obdobu mezi firmami zabývající se internetovým prodejem automobilů.

Výhodou internetového prodeje automobilů jsou nízké náklady na provoz a distribuci vozidel a na marketing ve srovnání s tradičními autosalony. Díky tomu jsme schopni tyto nízké náklady promítnout ve formě minimální marže na jednom prodaném automobilu. Vzhledem k tomu, že celá naše síť nyní prodává několik tisíc vozidel ročně, jsme schopni dosáhnout bezkonkurenčních cen při prodeji vozidel Vám, koncovým zákazníkům.

Naše práce spočívá v neustálém sledování měnícího se automobilového trhu a kurzu jednotlivých měn, sledování prodejních akcí jednotlivých výrobců v jednotlivých členských státech EU, čímž optimalizujeme cenu při nákupu vozidel.

Naším cílem je přirozeně spokojenost zákazníků, protože jen tak jsme schopni zachovat si dobrou pověst a získat další zákazníky díky Vašemu doporučení. Záleží nám na tom, aby komunikace s námi byla pro Vás rychlá a co nejpříjemnější a nabídli jsme Vám vůz přesně dle Vašich požadavků za co nejvýhodnější cenu.

Naše kanceláře se nacházejí v Dusseldorfu, Lipsku, Mnichově, Hamburgu, Varšavě, Londýně, Kyjevě, Sofii, Bukurešti a nejnověji také v Praze.