COVID 19: Přijali jsme patřičná opatření v souladu s nařízením vlády. JSME VÁM PLNĚ K DISPOZICI.

Služby pro klienty

Zaměřujeme se na prodej vozidel nezávislým dealerstvím, on-line portálům a dalším velkoobchodním prodejcům. Prodáváme ročně tisíce nových vozidel a pomáháme tím dealerstvím i importérům v optimalizaci jejich skladových zásob i splnění dlouhodobých cílů. Náš tým je rozdělen na specialisty pro jednotlivé značky, kteří se velice dobře orientují na trhu, znají nejnovější trendy a dokáží nabídnout zajímavé podmínky naše zákazníky.

Našim partnerům umíme nabídnout také výkup nových vozidel, pro které následně najdeme odbyt díky naší rozsáhlé prodejní síti. Zašlete nám své nabídky a rádi Vám dáme zpětnou vazbu.

Každý prodejce se čas od času dostane do situace, kdy je třeba proměnit své skladové zásoby rychle na peníze, ať vzhledem k množství splatných závazků nebo za účelem nákupu dalších atraktivních skladových vozidel. I v takové situace dokáže Select Automotive pomoci a můžete se nás s důvěrou obrátit.

Pro klienty zajišťujeme organizaci dopravy v rámci celé Evropy za velmi atraktivní ceny. Naše oddělení logistiky můžete kdykoliv kontaktovat a získat informace o aktuálním stavu přepravy Vašich vozidel. Samozřejmostí je pak včasné dodání odpovídajících dokumentů pro registraci vozidla. Naši přepravci vždy disponují odpovídajícím pojištěním přepravovaného zboží.

Díky našim letitým zkušenostem se na nás můžete s důvěrou obrátit a prodiskutovat s námi Vaší prodejní strategii a nejnovější trendy na trhu v oblasti osobní automobilové přepravy.

Zašlete nám poptávku

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.